ilustrační foto: finalista SuperStar Filip Jankovič 2005 FOTO: SuperSrat/oficial

ZAHRANIČÍ – USA /  Mladý finalista televizního pořadu SuperStar z roku 2005 Filip Jankovič (28) se už sice zpěvu nevěnuje, ale za to má úspěchy jako tanečník, choreograf a model. V USA je vyhledávaným společníkem nejznámějších hollywoodských hvězd.

Osmadvacetiletý Jankovič slaví velké úspěchy v zámoří. Ve Spojených státech amerických se především živí jako tanečník a společník. „Vydělávám si svým tělem“ řekl se smíchem bývalý finalista SuperStar jednomu z bulvárních českých magazínů. V USA žije Jankovič již několik let a na nic si nestěžuje. Původně tam odjel jen na měsíční dovolenou, ale zalíbilo se mu tam natolik, že tam zůstal. Žije v L.A. (Los Angeles).

Filip Jankovič se takřka denně setkává se se známými lidmi. Mají hollywoodské celebrity hvězdné manýry? Ptal se jeden z českých bulvárních magazínů samotného Filipa. „Rihanně chybí pokora, velice sympatičtí mi byli například Kylie Minogue nebo George Michael. Ale nejradši mám návrhářku Stellu McCartney, to je naprosté zlatíčko,“ svěřil se bulváru Filip.

Autor: ZprávyExtra
Ilustrační foto: Tv Nova-SuperStar/oficial

Komentáře