NECHTE SE HÝČKAT LUXUSNÍMI DILDY Z KRYSTALŮ... Foto: Martin Prošek, Chakra Original™ / Made by Mother Earth

Česko – Že erotické pomůcky musí být jen vulgárně vypadající předměty vyrobené z ropy, silikonu a chemikálií? O opaku vás přesvědčí nová značka erotických pomůcek CHAKRA, která hodlá dobýt Český i evropský trh ručně vyráběnými dildy z polodrahokamu bez použití chemikálií či barviv. Pokud i vy věříte v sílu a energii minerálu, krystalu, polodrahokamu a nejrůznějších drahých kamenu, máme novinku určenou přímo pro vás.

Na trh vstupuje nová značka erotických pomůcek CHAKRA, které jsou vyráběny právě z těchto materiálu – z křišťálu, růženínu, jadeitu, obsidiánu nebo třeba i ametystu.

Chceme ukázat, že i intimní pomůcky mohou být něčím, co respektuje vaši osobnost a čím svému tělu prokazujete úctu. Rádi bychom posunuli intimní spojení se sebou samým o úroveň výš, dál od pouhého sexuálního uspokojení se lascivní gumovou napodobeninou penisu.“ uvádí Martin Prošek, zakladatel značky CHAKRA.

Podle toho, do jaké míry holdujete esoterice, si můžete vybrat svůj CHAKRA přímo pro vaši osobnost, pohlaví (ano, pomůcky CHAKRA, jsou i pro muže), znamení horoskopu nebo duchovní účel. Nebo na sebe zkrátka jen nechte působit, který CHAKRA vám padne do oka – všechny vypadají skvostné.

Ostatně intuice a cit jsou mnohdy mnohem víc než rady z horoskopu. Posláním značky, je navíc sejmout závoj ze sexuality obecně. „Chceme lehce popíchnout a odtabuizovat tak přirozenou součást našich životu, jakou je sexualita. Chceme ukázat, že se není za co stydět. Vyfoťte svůj CHAKRA a dejte ho klidně na Instagram. Ponechme si intimitu pro sebe, ale sexualitu berme jako lidskou přirozenost, kterou není nutné skrývat za zamčenými dveřmi.“ pokračuje Martin Prošek.

A pokud vám esoterika nic neříká? Nevadí. Pomůcky CHAKRA, jsou natolik minimalistické, designové a luxusní, že si je i tak na první pohled zamilujete. Stanou se ozdobou vaší domácnosti, za kterou se nebudete muset stydět ani před návštěvou, pokud se váš CHAKRA náhodou objeví neuklizený na nočním stolku. Při investici do vašeho nového luxusního společníka do ložnice se připravte, že si oproti gumovým výliskům z továrny připlatíte. Nicméně cena úměrně odpovídá tomu, že každá
pomůcka CHAKRA, je vyráběná ručně a ze 100% přírodních polodrahokamu bez použití chemikálií či barviv. Dle velikosti a druhu minerálu za ni zaplatíte od 1.900,- Kč do 8.700,- Kč.

Martin Prošek,
Chakra Original™
& redakce
ZpravyExtra.cz

Komentáře