V dnešní hektické a uspěchané době, máme čas na to vlastně žít? Nepíšu o tom zda přežívat běhat do práce, motat se okolo plotny.., aby náš pán tvorstva měl horké jídlo na stole na úkor toho se nevěnovat sama sobě, jen žít pro ně?

Samozřejmě, každá z nás by měla vypustit páru a udělat ze sebe sobce. Myslet jen na sebe a třeba dva dny v měsíci zahodit shon, nevařit, neprát, nežehlit… Udělat ze sebe totálně jiného snad i volného člověka, vydechnout.
Udělat něco co nás nabije třeba se zbláznit a odjet z města do něčeho nového a hlavně neznámého, jde o to mít ten pocit svobody, který ve vztahu právě nemáme.

Je jedno kolik je nám let. Je jedno, že doma bude všechno vzhůru nohama, protože ani partner nebo manžel a ani děti nevědí, kde je zásuvka s kořením či hrnce.

Někdy, když poslouchám kamarádky a přítelkyně až k neuvěření, kde má žena své místo? A dámy sáhněme si do duše, která z Vás tohle udělala? Vyzvala kamarádku a udělaly jste si „babinec“, párty v pyžamu u svíček, nebo společná masáž někde ve welness. Večer taneček „nevaž se odvaž se“!

Tohle všechno, co děláme, protože se to od nás očekává a musíme, musíme pořád něco nákupy, starost o rodinu a zapomínáme jaké to je vyzout si podpatky a jen tak se ráno s kávou v ruce projít trávou. Nebo jen tak se nadechnout a uvědomit si, že na tomhle světě jsme opravdu krátkou dobu.

Až člověk zjistí nějakou vážnou nemoc u sebe, či ztrátu milované osoby, až v té době si uvědomí, jak krátký je život a co bychom měli sami sobě dát, a nelitovat ani dne ani hodiny a ukrást si tu malou chvíli života sama pro sebe, protože já osobně si myslím, že to provětrá i vztah který se začíná zdát být stereotypní a už možná i mrtvý.

Přijde nová žena co se oklepe z každodenní hoňky a bude se smát.

Takže ženy, slečny a dívky zasněte se a pojďte žít

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ