Připravujeme živé vysílání z debaty poslanců s občany ve Štětí. banner -redakce #zpravyextra.cz

Štětí – Ve středu 20. února proběhne od šesti hodin, ve Štětí beseda občanů s poslanci Foldynou, Bžochem, Volným a europoslancem Kohlíčkem. Zajímá vás zemědělství, půdní fond, strategické suroviny či dohoda Německa s Francií? Přijďte diskutovat. Nemůžete přijet do Štětí? Pusťte si přímý přenos a položte otázku elektronicky. 

To, že velká média nejsou nezávislá, vědí i čeští poslanci. Pokud chtějí pravdivě informovat naše občany, rádi s nimi besedují. Nejznámější jsou setkání konaná ve Štětí. 

Organizátoři, pro velký zájem začali před časem vysílat živě. Tak i internetoví diváci mohou klást diskutujícím otázky. Vše je nepřipravené, nic se nedá nastříhat. Někdy se ukáže, jak jsou občané manipulování velkými médií a diskutující je pádnými důkazy a vlastními zkušenostmi přesvědčují o prosté pravdě. Ovšem i politici čelí záludným otázkám a přichází i neinzerovaná témata.

Připravujeme živé vysílání z debaty poslanců s občany ve Štětí. Foto: redakce #zpravyextra.cz

Ve středu 20. února se těsně kolem šesté hodiny, zde na serveru #ZpravyExtra.cz můžete zapojit do další z debat nejen o tématech Evropské unie.

Organizátoři přivítají každého diváka.

(-red.)

BEZ KOMENTÁŘE