Jaromír Jágr se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou Zdroj: Instagram/VeronikaKoprivova

Před několika dny Jaromír Jágr na sociální síti potvrdil, že miluje modelku Veroniku Kopřivovou. Do této chvíle se na sociálních sítích o Jágrovi zmiňovala jen samotná modelka Kopřivová.

Jaromír Jágr vzbudil zájem veřejnosti hlavně příspěvkem, kde se vyfotil ostatně zcela jiným mobilním telefonem, než jaký propaguje v reklamě. A právě k celé kauze se na svém sociálním profilu vyjádřil.

„Pro všechny „kritiky“, co nechápou, že člověk může mít vícero telefonů. Že i když děláš reklamu na pivo, tak se občas musíš napít vody, jinak by se z tebe stal alkoholik. A že když se jednou vyfotíš s jinou (opice a iPhone), tak to neznamená, že jsi přestal milovat tu svoji (Veronika a Huawei),“ napsal Jaromír k fotografii.

Konečně tak Jaromír Jágr veřejně přiznal, že Veroniku miluje. Veronika Kopřivová se o Jaromíra Jágra vzorně stará a dokonce mu i peče. Veronika si zcela jistě starost o Jaromíra plně užívá a komentuje to tím, že je přítelkyní na plný úvazek.

„Uklizeno, nakoupeno, napečeno, odcvičeno,“ napsala Veronika pod jednu ze svých fotografií na sociální síti, kde se opaluje u bazénu.

Komentáře