Lufťákova stezka - Benecko

KRKONOŠE – BENECKO / V sobotu 28. června 2014 byla slavnostně otevřena nová stezka na Benecku. Stezka dostala název Lufťákova stezka a začíná v samotném centru Benecka u centrálního parkoviště naproti vyhlášené restauraci Kozlovna u Staročecha.

Už jste slyšeli o převratném luftování na Benecku v Krkonoších? Opravdu ne? Vy nevíte, kdo je lufťák? Přeci ten, kdo si doslova na vlastní plíce užívá svěží vzduch na Benecku, a bystří si tak své smysly. Totiž okysličený mozek lépe myslí! V dnešním světe plném televizí, počítačů, smogu z aut je těžké relaxovat a protáhnout se na čerstvém vzduchu.

V Krkonoších na Benecku můžete vzduch doslova nasávat, co vám budou nozdry stačit. O spojení kvalitního vzduchu a zábavy se můžete přesvědčit na 1,4 km dlouhé Lufťákově stezce, na které na vás čekají zajímavé zastávky.

Benecko - Lufťákova stezka

Máte rádi hádanky? Pohyb je váš dobrý kamarád? Nemusíte být olympionik ani Einstein, Lufťákovu stezku zvládnou projít všichni, kteří se rádi baví.

Video: Vy ještě neluftujete? Staňte se Lufťákem…

A až celou Lufťákovu stezku projdete, skočte si do Infocentra Flora nebo hotelu Skalka pro diplom a samolepku s Lufťákem. Stačí jen zodpovědět kvízovou otázku a hned z Vás bude diplomovaný Lufťák. Potom doporučujeme zajít si do vyhlášené restaurace Kozlovna u Staročecha na vynikající českou domáci kuchyňi.

Autor: (rm) ZprávyExtra.cz
Foto: repro YouTube

Komentáře