Fotovoltaické moduly společnosti Trina Solar. Autor: trinasolar.com | official.

CHANGZHOU (Čína) – Fotovoltaické moduly Trina Solar v provozu na solárním projektu s výkonem 455 MW DC společnosti SB Energy (Softbank Group).

Fotovoltaické moduly společnosti Trina Solar byly uvedeny do provozu v solární elektrárně s výkonem 455MW DC v indickém státě Andhra Pradesh 455MW DC, která byla vybudována společností SB Energy, společným podnikem společností SoftBank Group, Bharti Enterprises a Foxconn Technology Group. Jedná se o doposud největší jednotlivou zakázku společnosti Trina Solar v Indii.

ZAUJALO NÁS: Litvínovský nábytek Kolina byl oceněn certifikátem „Prověřená společnost 2017“

Solárními moduly dodanými pro tento projekt byly polykrystalické panely TALLMAX se 72 články. Panely TALLMAX jsou v oboru uznávány odborníky za svou historicky prokázanou výkonnost a vysoký standard kvality. Jedná se o jeden z nejžádanějších produktů v tomto průmyslu pro velké solární projekty.

Elektrárna, jejíž provoz byl schválen 29. března 2017, byla navržena a vybudována společností SB Energy s využitím technologie čištění panelů a údržby a bezpečnosti nejvyšších světových standardů. Tato elektrárna má kapacitu na výrobu čisté elektrické energie pro více než 700 000 indických domácností.

Pan Jifan Gao, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Trina Solar uvedl:

„Jsme hrdi, že jsme důvěryhodným partnerem společnosti SB Energy při jejím prvním velkém solárním projektu v Andhra Pradesh. Je to součást naší pokračující snahy o podporu indického národního cíle, kterým je výroba solární energie o celkovém výkonu 100 GW do roku 2022. Jsme odhodláni spolupracovat se společností SB Energy při plnění národních požadavků na energii z čistých zdrojů a vybudování zeleného a udržitelného prostředí.“

O společnosti Trina Solar Limited

Trina Solar Limited je přední světovou společností v oblasti solárních fotovoltaických panelů, řešení a služeb.

Společnost Trina Solar byla založena v roce 1997 jako integrátor fotovoltaických systémů, dnes pomáhá získávat chytrou energii spolu s montážními podniky, distributory, zařízeními a developery na celém světě. Více informací naleznete na webových stránkách zde. <<

Autor: Mi Zhang,
trinasolar.com.
protext, redakce*

 

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE