SLOVENSKO / Ve Velkém Meděri na Slovensku našli v jednom z bytů tři mrtvoly. Šlo o manželský pár a jejich syna Juraje (†33). Soudní lékař již určil předběžnou příčinu smrti. Otec Michal byl oběšený v ložnici, mrtvý syn ležel v dětském pokoji na pohovce a matka v dalším pokoji na sobě navíc měla mrtvého psa.

Ve Velkém Meděri policie řeší podivnou smrt tříčlenné rodiny. Policii a hasiče zalarmovala přítelkyně třiatřicetiletého Juraje, že se nemůže nikomu z rodiny dovolat.

Podle informací slovenského webu tvnovinky.sk našli otce rodiny Michala (†60) oběšeného na ložnicových dveřích, syna nehybně ležet v dětském pokoji a jeho matka Katarína (†56) byla bez známek života na posteli a na ní ležel mrtvý pes.

„Po příchodu do bytu v něm policie našla tři mrtvé osoby. Šlo o 56letou ženu, která ležela v ložnici na posteli, jejího 60letého manžela a v dalším pokoji na gauči ležel jejich 33letý syn,“ potvrdila policejní mluvčí v Trnavě Martina Kredatusová.

Podle zjištění televize Markýza si tříčlenná rodina údajně objednala a také zaplatila pohřeb. Prý nechali i dopis na rozloučenou. Příčina jejich smrti zatím není známa, podle lékaře šlo pravděpodobně o selhání srdce.

VIDEO: V bytě našli tříčlennou rodinu mrtvou

Sousedé na kameru potvrdili, že rodina nebyla konfliktní, všichni tři chodívali do kostela a údajně nebyli členy žádné sekty. V sobotu si ale prý udělali párty, což u nich nebylo obvyklé. Zatím není jasné, zda šlo o sebevraždu nebo vraždu.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ