© Fotolia/ DEMIX

USA – Obyvatelé Colorada Tanner Brodwell a Nikki Walshová přišli o veškerý svůj majetek, když se vydali na cestu člunem, který se potopil příští den po zahájení plavby. Jejích příběh uveřejnil list Tampa Bay Times.

Oba sdělili, že byli velmi unaveni ze života, v kterém museli „nutit lidi, aby dělali to, co nechtějí.“ (Brodwell se zabývá prodejem — red.)


BREAKING NEWS: V Moskevské oblasti havaroval letoun An-148Pak začali šetřit. Dva roky plánovali cestu a nakonec se odvážili k vážnému kroku. Prodali vše, co vlastnili, včetně Brodwellova sportovního auta, a koupili člun. Neměli zkušenosti z jeho řízení, ale Brodwellův otec je trénoval na plavbě podél Mexického zálivu.

V květnu se přestěhovali na Floridu a usadili se v místním přístavu pro jachty, kde pokračovali v přípravách na cestu. 6. února opustili konečně přístav, aby naplnili svůj sen.

Příští den večer narazil jejich člun na něco pod vodou a potopil se nedaleko rybářské vesnice populární mezi turisty. Brodwell a Walshová stihli jen zachránit jenom doklady,karty, trochu hotovosti, telefon a dvouletého mopse Remiho.


​Dnes nemá pár ani domov, ani práci, ani peníze. Člun nebyl pojištěn. „Prodal jsem všechno, abych to udělal. A ztratil jsem vše během 20 minut,“ řekl Brodwell.

cz.sputniknews.com,
(red.)

Komentáře