Logo: Source HOV. Autor: opuscapita.com., Protext CTK

Irving (Texas) – OpusCapita zadává digitalizaci ve Švédsku, Norsku a Polsku společnosti BancTec. OpusCapita, společnost působící v oblasti automatizace a digitalizace procesů objednávek, fakturace a plateb, vytvořila globální partnerství v oblasti digitalizace se společností BancTec, značkou skupiny SourceHOV, která je globálním poskytovatelem správy podnikových informací (EIM) a řešení zpracování transakcí (TPS).

Digitalizační operace společnosti OpusCapita ve Švédsku, Norsku a Polsku budou postoupeny společnosti BancTec, která bude zpracovávat 22 milionů elektronických a papírových faktur ročně pro více než 700 zákazníků pomocí robustních řešení pracovních postupů s názvem BoxOffice. Přibližně 325 zaměstnanců společnosti OpusCapita přejde za současných podmínek zaměstnání do ke společnosti BancTec v průběhu čtvrtého čtvrtletí roku 2017. Po dokončení převodu bude společnost OpusCapita nadále zodpovědná za přibližně 800 zákazníků v oblasti digitalizace služeb. Digitalizace zajišťovaná společností OpusCapita ve Finsku a Estonsku nebude touto dohodou ovlivněna.

ČTĚTE TAKÉ: Konica Minolta umožní firmám skenovat dokumenty mobilním telefonem

„ Jsme rádi, že se společností OpusCapita můžeme spolupracovat při digitální transformaci, která nám umožní využít naše stávající řešení a naši základnu v této části Evropy,“ uvedl Par Chadha, předseda představenstva společnosti SourceHOV.

„ Velmi nás těší, že náš globální partner, společnost BancTec, převezme naši obchodní digitalizaci ve Švédsku, Norsku a Polsku. Tato dohoda o spolupráci přinese nové možnosti pro zákazníky a zaměstnance, kteří budou využívat výhod technologií světové úrovně a dovedností společnosti BancTec. Tato spolupráce s BancTec nám dává přístup k jejich mezinárodní síti digitalizace a podporuje naši strategii růstu, jejímž cílem je dosažení vedoucí pozice v globálním ekosystému odběratelů a dodavatelů,“ uvedl Patrik Sallner, generální ředitel společnosti OpusCapita.

BancTec je součástí skupiny SourceHOV.

Základem našeho podnikání je odvětví finančních služeb s řešeními v oblastech jako finančnictví, zdravotnictví a pojišťovnictví. Ať už žádáte o úvěr, získáváte informace o svém zdraví nebo platíte účty, my jsme v pozadí zjednodušování procesů pro ty instituce, se kterými jste v kontaktu každý den.

Díky využívání specializovaných platforem vědomostí aplikujeme strategickou kombinaci řešení a služeb ve spojení se svými patentovanými technologiemi, které jsou založeny na agregaci dat, rozhodování, zpracování výjimek a automatizaci podnikových procesů pro poskytování komplexních řešení. Poskytujeme služby více než 3000 klientů ve více než 50 zemích, včetně více než 50 % společností ze seznamu Fortune®100 a 120 mezinárodních bank. Tyto naše síť realizuje přibližně ze 120 center s celkovým počtem více než 16 000 zaměstnanců.

PSALI JSME: JA Solar: to je největší plovoucí solární elektrárna na světě

„Každý den tvoříme inovační postupy a řešení, které jsou založeny na nových technologiích, a neustále vedou k vyšší produktivitě. Desítky let zkušeností v oblasti zpracování transakcí a správy podnikových informací nám umožňují lepší spolupráci se zákazníky,“ uvedla společnost BancTec.

Autor/Zdroj:
Christal White,
opuscapita.com.
Redakce „ZE,“ Protext

Komentáře