Praha – České televize podala trestní oznámení. Důvodem je pondělní pořad Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, o tom Česká televize informovala na svém Twitteru.

ČT na svém Twitteru informovala, že již podnikla potřebné právní kroky — podává trestní oznámení v souvislosti s pořadem Týden Jaromíra Soukupa.

Jaromír Soukup, majitel TV Barrandov, ve svém pondělním pořadu s vulgaritami zaútočil na Českou televizi. Jeho terčem se stal výběr hostů v pořadech ČT a novinář pořadu Newsroom Luboš Rosí.

Já okamžitě chci, aby pořad Newsroom a ta Fridrichová (Nora Fridrichová — red.) rozebrali, proč Česká televize nepozvala do pořadu jako expertku na Maďarsko někoho jinýho než naprosto podivnou neerudovanou sluníčkářskou nevzdělanou aktivistku, která neumí maďarsky a žila tam rok,“ řekl Soukup.

Luboši Rosí, ty blbe, ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva. Kreténe. Sólokráva,“ dodal ředitel TV Barrandov.

V minulosti již Rada pro rozhlasové a televizní vysílání posílala TV Barrandov několik upozornění kvůli porušení zákona v souvislosti s pořady Jaromíra Soukupa, který je jejím ředitelem a zároveň majitelem.

#cz.sputniknews.com,
(-red.)

Komentáře