Lokomotiva, ilustrační foto. Zdroj: #pixabay.com / WikiImages /

Frýdecko-Místecko –  V sobotu 29. prosince, zasahovali profesionální hasiči, zdravotníci krajské záchranky i policisté u tragické události na Frýdecko-Místecku. Dvacet minut po poledni, ve Frýdlantu nad Ostravicí srazil vlak muže, ten na místě zemřel.

O tragické nehodě informoval redakci serveru #zpravyextra.cz krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že sedmačtyřicetiletý muž nejevil v okamžiku příjezdu záchranářů známky života. Při kolizi utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem, kterým bezprostředně poté podlehl. Posádky krajské záchranky, již postiženému nemohly nijak pomoci a zasahující lékařka byla nucena konstatovat jeho smrt.

V souvislosti s touto událostí byl povolán rovněž intervent Zdravotnické záchranné služby k poskytnutí první psychické pomoci,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů.

ČTĚTE TAKÉ

Podle informací redakce si nehodu na místě převzali frýdeckomístečtí kriminalisté a také pracovníci Drážní inspekce, kteří na místě zjišťovali okolnosti této tragické události. Mohlo se jednot o nešťastnou náhodu, ale také i dokonanou sebevraždu. U zemřelého muže byla nařízena pitva.

Doprava na železnici byla po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování zastavena. 

jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE