Sdílejte
Tragická dopravní nehoda ve Velké nad Veličkou na Hodonínsku Foto: Policie ČR

VELKÁ NAD VELIČKOU / Ve středu 6. dubna po druhé hodině ranní došlo v obci Velká nad Pokličkou na Hodonínsku k tragické dopravní nehodě. Mladý řidič jedoucí ve směru na obec Louka tam podle policie najel na krajnici a při snaze dostat se zpět na silnici, vyjel do příkopu. Tam se auto odmrštilo a převrátilo se na střechu. Sedmadvacetiletý řidič nehodu nepřežil.

„Po druhé hodině ranní jsme přijali oznámení o havarovaném osobním vozidle Škoda Felicie se zaklíněným řidičem v obci Velká nad Veličkou. Na místo vyjeli dopravní policisté, hasiči i záchranka. Na místě události však nezbylo, než konstatovat úmrtí sedmadvacetiletého řidiče, který podlehl zraněním utrpěným při havárii vozidla,“ uvedl k smrtelné nehodě policejní mluvčí Petr Zámečník.

Při ohledání místa havárie dospěli policisté k závěru, že řidič jel směrem na obec Louka a najel pravými koly na nezpevněnou krajnici. Při snaze dostat vozidlo zpět na vozovku zřejmě strhl řízení a vyjel přes celou šířku silnice do levého příkopu. Tam se vozidlo odmrštilo zpět na komunikaci a zůstalo převrácené na střeše.

Řidič zemřel v autě, které se otočilo na střechu Foto: Policie ČR
Řidič zemřel v autě, které se otočilo na střechu Foto: Policie ČR

Ve vozidle mladý řidič cestoval sám.

Policisté se případem dále zabývají a zjišťují další okolnosti, které tragické události předcházely.

Komentáře