Dopravní policie (Ilustrační snímek) Autor: JB - ZprávyExtra.cz

ZAHNAŠOVICE / K těžké dopravní nehodě došlo v neděli 27. září v odpoledních hodinách na Kroměřížsku u obce Zahnašovice. Padesátiletý řidič vozidla Ford Fusion tam při odbočování přehlédl osmdesátiletého řidiče motocyklu značky Honda a smetl ho. Senior, řidič motocyklu utrpěl vážná zranění, která si vyžádala letecký transport. O těžké dopravní nehodě na Kroměřížsku server ZprávyExtra.cz informovala kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

„V neděli kolem půl páté hodiny odpolední došlo na silnici č. 438 u obce Zahnašovice v okrese Kroměříž k vážné dopravní nehodě osobního vozidla značky Ford Fusion a motocyklu Honda 600 s těžkým zraněním osmdesátiletého řidiče motocyklu. Zranění řidiče motocyklu si vyžádal letecký transport do nemocnice v Olomouci,“ řekla serveru Simona Kyšnerová.

K těžké dopravní nehodě u Zahnašovic došlo tak, že padesátiletý řidič vozidla Ford přehlédl při odbočování vlevo právě přijíždějícího osmdesátiletého motorkáře. Motorkář při střetu utrpěl velmi vážná zranění.

Podle informací serveru k nehodě mělo dojít na křižovatce ve směru na Lechotice.

V místě dopravní nehody kolem 18. hodiny probíhá úklid vozovky a policejní vyšetřování.

Komentáře