Auto s matkou a kojencem po srážce u pražského letiště skončilo na střeše. Foto: HZS PRAHA / Twitter: @HasiciPraha

Praha – Na křižovatce ulic Drnovská a Evropská v hlavním městě, poblíž pražského letiště došlo v neděli 24. února, ke střetu dvou osobních vozidel. V jednom z nich cestovala žena s kojencem. Oba skončili v nemocnici.

Podle informaci redakce serveru #zpravyextra.cz se při nehodě střetla Škoda Octavia a Peugeot, ten po karambolu skončil převrácen na střeše.

V převráceném Peugeotu cestovala řidička s kojencem, oba si na místě převzala do své péče přivolaná záchranná služba a následně je převezla k dalšímu vyšetření do jedné z pražských nemocnic. Osádka Škodovky vyvázla z nehody bez zranění.

ČTĚTE TAKÉ

Vedle zdravotníků u nehody zasahovali také pražští profesionální hasiči, kteří pomocí speciální hasičské techniky postavili havarovaný Peugeot zpět na kola a zabránili úniku provozních kapalin. Následně byl proveden úklid komunikace po dopravní nehodě.

Dle sdělení ŘSD byla doprava, po dobu zásahu záchranných složek v místě nehody (v křižovatce) omezena a řízena policisty. Příčiny nehody vyšetřují dopravní policisté.

jb, (-red.)

BEZ KOMENTÁŘE