Závodníci z dubského Leonidas gymu spolu s hlavním trenérem. Foto: Leonidas gym Dubá / Ladislav Horejš.

Dubí / Německo – V sobotu 15. září se konal mezinárodní galavečer  ve městě Lauingen. Do Německého města jsme vyslali 3 děti. Bojovalo se stylem Muaythai podle pravidel IFMA. Přivezli jsme dvě výhry a jednu prohru. Informoval o tom trenér Leonidas gymu Ladislav Horejš.

Prvním bojovníkem byl Tomáš Barták 14 let, který si zabojoval se zkušeným německým borcem. Tomu se povedlo několikrát za zápas trefit Tomáše do suspenzoru tak tvrdě až jej otočil. Tomáš pak musel po zápase pochroumaná mužská místa chladit. Ale je v pořádku  a ve vyrovnaném zápase vyhrál Tomáš 2:1 na body.

Lukáš Klaška 14 let bohužel až na místě zjistil, že jeho soupeř není jen o 2 roky starší, ale i o váhovku těžší. Ničeho se ale nezalekl a porval se o každý kousek ringu. Opět vyrovnaný zápas v bodech 2:1, ale tentokrát rozhodčí zvedli ruku němcovi,“ upřesnil trenér Horejš.


PSALI JSME: Dubský thajboxerský klub Leonidas otevřel sezonu dvěma výhrami a pořádá nábor nových členů
V sobotu 8. září se konalo 1. kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v pražské TJ Spoje. Klub Leonidas Gym Muay Thai Teplice vyslal do boje dvě děti. 

Posledním naším reprezentantem byl Daniel Homič, který se ani nezahřál a vyhrál vzdáním soupeře. S výkonem všech chlapců jsme spokojeni. Děkujeme tímto našim borečkům za dobrou reprezentaci klubu Leonidas gym, asociace C.M.T.A. a hlavně České republiky,“ doplnil k události Horejš.

(Redakce)

Komentáře