Sdílejte
Focení žen - akty, ilustrační foto. Autor: PixaBay
Focení žen - akty, ilustrační foto. Autor: PixaBay

Praha – Ve dnech 17.-19.8., se poprvé v České republice uskuteční kontroverzní výstava nahých žen, pod celým názvem Voayer: Výstava skutečných nahých žen.

Socha silver-odlitek vašeho těla, ilustrační foto. Autor: gibej.cz , official.

V roce 2016 se zrodil v hlavě hlavního organizátora Mária Petreje nápad uspořádat v „konzervativním“ slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii – Výstavu skutečných nahých žen VOAYER.

„Nahota je dnes běžnější v online světě, než v realitě, a tak sex i nahotu jiných bytostí prožíváme v plné přítomnosti. Proto je jediným a podstatným cílem výstav VOAYER, zprostředkování vzrušujícího zážitku z přítomného okamžiku,“ říká o projektu Mário Petreje, jenž uspořádal první výstavu tohoto typu v září 2016 v Bratislavě. Trvala pouhých 12 hodin a navštívilo ji, více než 700 návštěvníků.

Na  pražské výstavě se vystřídá celkem 39 modelek (každý den 13 nových žen).

Na některé se bude možné dívat, některých dokonce dotýkat. V rámci této výstavy proběhne také výstava fotografií uznávaného fotografa Petra Jedináka, který svá díla fotografuje ambrotypií (mokrý kolodiový proces – jeden z nejstarších fotografických procesů), či díla výtvarníka Mgr.Art. Slavomíra Gibeje, který vytváří odlitky lidských těl.

Voayer: Výstava skutečných nahých žen“ se koná v prostorách DUP39 na adrese Charvátova 39/10, Praha 1.

Více informací o výstavě naleznete na zde <<. Vstup pro média bude možný pouze 17.8.2017 v časech 11:00 – 12:30 (1. prohlídka), nebo 14:00 – 15:30 (2. prohlídka).

Zdroj/Autor:
Robin Suchánek
voayer.cz

Redakce „ZE“

Komentáře