Sdílejte
Vychází nový detektivní román z pera teplické spisovatelky Veroniky Černucké. Autor: archiv

Teplice – Milovníci detektivek se mají opět nač těšit. Ve druhé polovině července totiž vychází nejnovější kniha teplické autorky a spisovatelky Veroniky Černucké. Detektivní román nese název Půlnoční vrah.

Anotace – Půlnoční vrah
V poklidném městečku řádí masový vrah s perverzními choutkami. Místní jsou zděšení o to víc, že vrahem musí být jeden z nich. Ale kdo? Výbušný starosta, bodrý psychiatr, sympatická zubařka, uťápnutá zahradnice, slavný šéfkuchař, nebo bývalá kurtizána? A kdo je další na řadě? Kdo dostane dopis, ve kterém mu vrah oznámí, že o půlnoci zemře? Případu se ujímá soukromá vyšetřovatelka Tara.

Kniha vychází již 20. července

Veronika Černucká (1979) se narodila v Teplicích. Po maturitě na gymnáziu vystudovala učitelství a politologii na UJEP v Ústí nad Labem. Pracovala jako novinářka, učitelka a speciální pedagog. První kniha jí vyšla v roce 2011. Sbírku detektivních povídek „Noc, kdy jsem měla zemřít“ vydalo brněnské nakladatelství Moba. Aktuální detektivní román „Půlnoční vrah“ je její osmou vydanou knihou. Spisovatelka Veronika Černucká žije s manželem a synem v Oseku u Duchcova a v červenci očekává narození druhého dítěte.

Foto na obálce knihy: Ladislav Pejchar z Dubí

Modelka na obálce knihy: Mercedes Ingrišová

 

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Hudební virtuóz Jaroslav Svěcený si užil koncert v Oseku

Autor: Honza Vraný

Komentáře