PRAHA / Prostory, které spadají k nádraží v pražském Veleslavíně zachvátil ve středu 1. července v odpoledních hodinách požár. Hořel tam opuštěný drážní objekt. Na místě požáru zasahovalo několik jednotek hasičů. Stanice metra Nádraží Veleslavín, která se nachází nedaleko, požárem zasažena není.

Požár zachvátil objekt na pražském Veleslavíně krátce po 13. hodině. Podle zjištění redaktora serveru ZprávyExtra.cz došlo v nepoužívané dřevěné drážní budově, která se nachází naproti vlakovému nádraží Veleslavín, ke vznícení odpadků.

„Vzplála dřevěná drážní budova o velikosti cca. 60 x 10 metrů, která se nevyužívá. Hoří uvnitř objektu, který je plný odpadků a střecha,“ sdělil serveru ZprávyExtra.cz nadporučík Miloš Němec.

Požár drážního objektu zasáhl i do dopravy. Obratiště městské hromadné dopravy Nádraží Veleslavín je uzavřeno. Autobusová linka 119 je ukončena v obratišti Červený Vrch a zastávka Nádraží Veleslavín je přemístěna do Evropské ulice před čerpací stanici Agip.

Všechny spoje autobusové linky 142 jsou vedeny do obratiště Nové Vokovice, zastávka „Nádraží Veleslavín“ je ve Vokovické ulici u otočky linky X26.

Sdílejte

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ