Česko – Tehdejší předseda SPR-RSČ kontroverzní extrémista Miroslav Sládek, již před 22 lety varoval občany České republiky před vstupem do Evropské unie. Podívejte se na jeho zkrácené „vystoupení…“ Je  skutečně členství v EU pro naše občany a obyčejné lidi takový TOP?!

Jeho video tehdy sledovali on-line tisíce televizních i internetových diváků.

Extrémního politika tehdy nikdo neposlouchal, lidé a veřejnost se domnívali, že je svým způsobem „zmatený“ a neví o čem hovoří. Někteří se mu posmívali.

Realita, je ovšem někde úplně jinde. Česká republika se dostala do Evropské unie a stala se legitimním státem EU. Bohužel na mnoho slov z projevu předsedy tehdejší SPR-SRČ Miroslava Sládka došlo.

Suverenita Českého státu, je nyní na bodu mrazu. Proč?!

Omezení, která naší republice Evropská unie, ve spolupráci s našimi ústavnímu činiteli vesele diktují mnohdy balancují na hraně „omezovaní svobody či práv občanů naší Vlasti.“ Vzpomeňme, jen na zákazy, různá mnohdy až zavádějící nařízení, omezování v některých částech podnikání a podobně. Nemluvě o asi těch „nejbrutálnějších“ zákazech, jako je (aktuálně ještě platný) zákaz kouření v hospodách, barech a restauracích nebo užívání českého názvu RUM na etiketách toho alkoholického nápoje a mnoho dalšího. )))

ČTĚTE TAKÉ

Podle námi oslovených občanů v regionech, nařízení EU převyšují vlastní přínos – obecně, pro naše občany…

Samozřejmě Evropská unie a členství ČR v EU má i svá některá pozitiva, otázkou však zůstává, co aktuálně převyšuje, zda pozitiva či negativa.

Jaký je Váš názor? Pište, komentujte a nezapomeňte, že u nás na serveru #zpravyextra.cz, je to celé bez politické angažovanosti naši redaktorů a bez cenzury!

sim, dav, (-red.)

Komentáře