Fotbal, ilustrační foto. Zdroj: Pixabay/CC0 Creative Commons

Teplice – Teplický tým se příští neděli utká doma v jednom ze šlágrů FORTUNA LIGY s pražskou fotbalovou Spartou, utkání se bude hrát v neděli 12. srpna od 18:00 hodin a po definitivním potvrzení termínu jsou už dnes v internetovém předprodeji vstupenky na tento duel. Informace k tomuto předprodeji najdete v tomto článku.

Na teplický stadion platí zvýhodněné internetové vstupné, muži si tak mohou jednorázové vstupenky pořídit v internetovém předprodeji o 20 Kč levněji než poté na pokladně stadionu, u žen je pak vstupenka o 10 Kč levnější. Vstupenky jsou rozděleny na vstupenky pro muže, ženy a děti a platí na celý stadion bez ohledu na tribunu, pouze ženské a dětské vstupenky a zlevněné a dětské permanentky na stadion nemohou vstupovat vchodem E.

Pro domácí fanoušky jsou pro tento zápas otevřeny vchody A, B, D, E, posledně jmenovaný je ovšem pouze pro muže. Pro hostující fanoušky pak vchody G a H. Vchod G je speciálně určen pro rodiny s dětmi z řad sparťanských příznivců, kteří míří na toto utkání a pro které je určen speciální oddělený sektor 38. Upozorňujeme také fanoušky AC Sparta Praha, kteří dorazí v dresech, šálách a nebo s dalšími symboly klubu, že nebudou vpuštěni mimo sektory určené pro hostující fanoušky, případně mohou být z ostatních sektorů vyvedeni pořadatelskou službou a přesměrováni do sektoru jim určeného.


ZE SPORTU: Bronz z Mistrovství Evropy v Muay Thai v Praze putoval do Dubí
Od 29. června do 7. července se v pražské Tip sport aréně konalo Mistrovství Evropy muaythai IFMA s All Star galavečerem, kde se představily hvězdy muaythai jako Buakaw nebo Superbon. ME se v Praze konalo vůbec poprvé v historii. Informoval o tom redakci serveru #zpravyextra.cz hlavní trenér Leonidas Gym Muay Thai Teplice Ladislav Horejš. 

Nákup vstupenky je na internetu opravdu jednoduchý, ZDE << najdete předprodej vstupenek, << kde si vyberete vstupenky, které chcete zakoupit. Po samotném nákupu, který zaplatíte pomocí platební karty, vám dorazí na email potvrzovací zpráva s odkazem na vstupenku. V tomto emailu je důležité rozkliknout přiložený odkaz a následně si vytisknout vstupenku.

Pozor, pouhý QR kód z emailu není vstupenkou!

Pokud si v mobilním telefonu otevřete odkaz nebo QR kód, tak si můžete stáhnout elektronickou vstupenku přímo do něj a na stadion projdete pouhým přiložením displeje mobilního telefonu se vstupenkou ke čtečce na turniketu. Pozor si musí dát majitelé tzv. phabletů, protože tyto přístroje s velkou úhlopříčkou se ke čtečce nedají přiložit. Kdo nedisponuje chytrým telefonem, tak si na odkaze v emailu může vstupenku vytisknout a čárový kód poté opět jen přiloží ke čtečce. Pokud si zakoupí fanoušci hostujícího týmu vstupenku v internetovém předprodeji, tak je samozřejmě platná i do sektorů 38 a 39, ale je potřeba ji mít pro vstup do sektoru hostů vytištěnu.

#fkteplice.cz
(red.)

Komentáře