Domů Reklama

Reklama

Reklamní inzerce na serveru ZprávyExtra.cz

Zpravodajský server www.zpravyextra.cz je výhradně nezávislým a především objektivním informačním serverem.

Hlavním zaměřením zpravodajství serveru ZprávyExtra.cz je denní monitoring událostí z České republiky a zahraničí, politiky, ekonomiky, sportu, kultury, vědy, techniky, a dalších zajímavých oblastí společenského života. Obsah serveru tvoří rostoucí tým profesionálů.

Tým ZprávyExtra.cz Vám nabízí velmi bohaté možnosti, jak prezentovat Vaši firmu, společnost, službu nebo produkt. Specialisté vám poradí, jak nejlépe oslovit právě Vaši cílovou skupinu a které reklamní media typy jsou pro Vás ty nejvhodnější.

Počet návštěvníků na serveru ZprávyExtra.cz a čas strávený na našich internetových stránkách vykazuje stoupající potenciál. Nabízíme obsáhlou škálu formátů a způsobů oslovení Vašich potenciálních zákazníků.

Objednejte si inzerci na serveru ZprávyExtra.cz ještě dnes!

BJ-ExtraMedia – Jiří Berec, jakož to vydavatel a provozovatel výhradně zastupuje a prodává reklamní prostor na webech www.ZprávyExtra.cz, www.Udalosti112.cz, www.UdalostiExtra.cz.

Pro podrobnější informace nás kontaktujte na info@zpravyextra.cz nebo redakce@udalosti112.cz

Návštěvnost serveru ZprávyExtra.cz dynamicky neustále roste!

Ceník reklamy:
Pro podrobnější informace nás kontaktujte v pracovních dnech na info@zpravyextra.cz nebo na tel. čísle: (+420) 601 121 243. V případě zájmu Vám zašleme na vyžádání aktuální ceník inzerce na našich zpravodajských serverech.

 

Vedení redakce
ZpravyExtra.cz