Neděle, 19 září, 2021

Automobil skončil po karambolu v příkopu, zasahovat musel vrtulník

NEJČTENĚJŠÍ

Dvě jednotky hasičů, pozemní posádka středočeské záchranné služby, policisté a následně i vrtulník letecké záchranné služby, ti všichni museli zasahovat ve čtvrtek u vážné dopravní nehody osobního vozidla nedaleko obce Buš na Praze-západ. Automobil skončil po karambolu v silničním příkopu.

Při nehodě došlo ke zranění jedné osoby, kterou museli zasahující hasiči ze zcela zdemolovaného vozidla vyprostit pomocí hydraulického nářadí.

Zdravotníci středočeské záchranky zraněné osobně, dle zjištěných informací redakce serveru ZprávyExtra.cz na místě poskytli odbornou přednemocniční péči a následně ji předali do vrtulníku LZS, který ji šetrně transportoval do nemocnice.

dn bus
V havarovaném autě zůstala zaklíněná osoba, kterou hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení vyprostili. Zdroj: HZS Středočeského kraje

Podle informací dopravního serveru ŘSD byla doprava v místě nehody, po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování omezena a řízena policisty.

Okolnosti nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu