Domů iPátrání

iPátrání

Internetový server Policie ČR << pravidelně aktualizuje své informace o pohřešovaných osobách či osobách v pátrání, není-li již odkaz na danou osobu funkční hledaná nebo pohřešovaná osoba byla již nalezena, vypátrána nebo z jiného důvodu Policií ČR odstraněna z této policejní databáze.

Zpravodajský server ZprávyExtra.cz stejně, jako další naše internetové zpravodajské portály a magazíny nepřebírají odpovědnost za jakékoliv aktualizace v policejní databázi hledaných osob na internetovém serveru www.policie.cz. << Internetový zpravodajský server ZprávyExtra.cz, pouze mediálně uveřejňuje vybrané informace, převzaté od Policie ČR o hledaných a pohřešovaných osobách.

Server ZprávyExtra.cz publikuje tyto informace v souladu s platnou legislativou v ČR.

Vydané články na našich www stránkách (informace o pohřešovaných nebo hledaných osobách popř. osobách v celostátním pátrání) redakce nemaže! Všechny takto publikované články zůstávají v interním archivu zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz, jako již dříve publikované.

Pakliže se osoba, která byla v celostátním pátrání nebo hledaná Policií ČR, obrátí a to písemnou formou na redakci – vydavatele zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz s žádostí o smazání (odstranění), již dříve vydaného článku o tom, že byla tato osoba v policejním pátrání a naše redakce v rámci mediální spolupráce s Policií ČR a MV-ČR o tom veřejně informovala, bude této osobě ze strany redakce plně vyhověno a obsah publikovaného článku, včetně identiktu, iniciálů nebo vlastní mediálně uveřejnění fotografie dané pohřešované osoby bude zcela odstraněna.

Vedení redakce,
Zpravodajský server
ZprávyExtra.cz