Domů O nás

O nás

Velkoformátové internetové médium ZprávyExtra.cz bylo založeno v roce 2013. Zakladatelé webu jsou Roman MACH a Jiří BEREC, kteří se aktivně věnují zpravodajství nejen z České republiky, již několik let.

K založení zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz je vedla skutečnost, že v dnešní době jsou z obrovské většiny internetová média ve vlastnictví mocných podnikatelů, kteří mívají velmi blízko k politickému prostředí a přímo nebo nepřímo mohou zpravodajské informace zkreslovat nebo plně ovládat dle svých zájmů.

Zpravodajský server ZprávyExtra.cz vydává publikované články a zprávy bez přetvářek, bez lživých či záměrně zkreslujících informací.

Redaktoři a fotografové zpravodajského serveru ZprávyExtra.cz jsou rozmístěni prakticky po celé České republice.

Aktuální a takzvané „horké zprávy,“ jsou tak během několika minut až několika hodin publikovány bez nežádoucího zpoždění. Krajští reportéři vybírají pro vás ty nejzajímavější události, ke kterým došlo ve vašem kraji nebo ve světě.

Tým zpravodajského serveru se v reálném čase rozvíjí a do dalších let plánuje, ve spolupráci se zahraniční mediální společností spuštění dalších tématicky zaměřených webů. Již nyní, pod hlavičkou vydavatele a provozovatele BJ-ExtraMedia-Jiří Berec redakce provozuje internetový magazín #UdalostiEXTRA.cz a zpravodajský krimi web #Udalosti112.cz.

Zpravodajství aktuálně publikujeme také na sociálních sítích ,  , 

Informace k obsahové části webu.

– Tiskové zprávy a zpravodajství obecně dodává naší redakci více, jak třicet tiskových a mediálních agentur a to evropských i zahraničních.
– Fotografické materiály čerpá redakce z vlastní zdrojů našich fotografů či fotoreportérů nebo externích spolupracovníků redakce. Rovněž, pak uveřejňuje fotografie a fotografická díla třetích stran, pod licencí CC0 Creative Commons (volně šířitelných děl a obsahu).
– Nedílnou součástí obsahové části našeho zpravodajského serveru jsou také sociální sítě, ze kterých redaktoři čerpají materiály nebo je i následně sdílí a publikují.

Hlavním partnerem pro oblast reklamy je firma Grafstudio.cz Petr Vobořil, se kterou vydavatel a redakce našeho zpravodajského serveru úzce spolupracuje, již několik let.
Nezapomínejte na to, že nestačí mít „jen“ kvalitní firmu, výrobky či služby. Musíte být zároveň vidět. S dobře cílenou reklamou přichází úspěch.

Vedení redakce
– ZprávyExtra.cz