Pátek, 17 září, 2021

Nahá Houdová poslala z Bali do Česka vzkaz: Cítím vaše obavy, strach a zoufalství

NEJČTENĚJŠÍ

Bývalá Miss a sexuální koučka Helena Houdová nafotila další odvážnou fotografii. Helena Houdová žijící se svými třemi dětmi na Bali, ráda sdílí svá poslání ženám na Instagramu, kde se nebojí otevřít ani kdejaké ostřejší téma. Tentokrát se rozpovídala o tom, jak ji mrzí, že není v této těžké době v Česku.

Helena Houdová nasdílela novou fotku na pláži, kde se odhalila v celé své kráse. Intimní partie jí zakrývají jen kousky oranžových květin. Tentokrát se její zpráva netýkala sexuality, ale současné pandemie koronaviru, který sužuje Českou republiku.

„Dnes jsem poprvé zalitovala, že nejsem v Čechách. S Vámi. Že s Vámi nemůžu vyjít do ulic. Nebo do lesa. Do přírody. Že s Vámi nemůžu jasně ukázat, že nesouhlasím s manipulací. S úmyslnou kontrolou. S odebíráním svobod. Se lží. A pak jsem si uvědomila, že tam být nemusím fyzicky. Protože Vás cítím. Cítím Vaše obavy, Váš strach. Vaši nejistotu. Vaše zoufalství,“ píše Helena Houdová, která v sobě objevila sexuální bohyni.

Své sdělení dokončila Houdová povzbuzujícími slovy: „Jsme spolu. Jsme jedno. A je nás víc.“

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu