Sobota, 18 září, 2021

Policie ČR pátrá: Muž s nožem přepadl trafiku v Hostivaři

NEJČTENĚJŠÍ

Pražští policisté kvůli pátrání po podezřelém muži zveřejnili záběry z trafiky u metra Depo Hostivař. Agresor tam prodavačce hrozil s nožem v ruce a po vyprázdnění kasy utekl pryč. K loupežnému přepadení došlo v sobotu 6. února dvacet minut po desáté hodině, ve vestibulu metra Depo Hostivař.

Podle kriminalistů muž s nožem vstoupil do trafiky na Depu Hostivař v sobotu 6. února po desáté hodině večer.

„Podezřelý maskovaný muž vstoupil do provozovny a pod pohrůžkou nože požadoval po ženě hotovost. Následně si z kasy odnesl několik tisíc korun, které si nasypal do papírové nákupní tašky,“ sdělila policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Po pár minutách na místo dorazili policisté a muže začali hledat v okolí.

Zároveň zajistili i záběry z bezpečnostních kamer, na kterých je přepadení zachyceno. Video nyní policisté zveřejňují, protože se podezřelého zatím nepodařilo vypátrat.

„Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte, kde by se mohl zdržovat, ozvěte se prosím na linku 158. Za trestný čin loupež hrozí pachateli v případě dopadení a odsouzení až desetiletý pobyt za mřížemi,“ dodala policejní mluvčí Siřišťová.

NEJNOVĚJŠÍ

Covid-19 celosvětově způsobil 6,9 milionu úmrtí

Podle nové analýzy Institutu pro zdravotnické metriky a vyhodnocování (Institute for Health Metrics and Evaluation, IHME) na lékařské fakultě University of...

K tématu