Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce @zpravyextra / J.B.

Benešov – Zraněná skončila v nemocnici. Policisté nyní vyzývají případné svědky události, kteří na místě natáčeli na kamery, mobilní telefony, apod., aby jim tyto záběry poskytli. O události dnes informovala redakci serveru ZprávyExtra.cz policejní mluvčí Eva Stulíková.

Případ se stal v sobotu 17. února kolem půl osmé večer na zimním stadionu Benešov při derby HC Rytíři Vlašim x HC Lev Benešov.

Teprve čtrnáctiletá dívka fandila v tzv. kotli domácího týmu, když v jedné chvíli spadla z ochozu tribuny z výšky asi dvou metrů. Dopadla do prostoru mezi tribunou a mantinelem ohraničujícím ledovou plochu a způsobila si zranění, se kterými skončila v nemocnici,“ uvedla mluvčí policie.

Okolnosti této události nyní zjišťují policisté obvodního oddělení Benešov.

V této souvislosti zajistili kromě jiného i řadu svědků. K řádnému objasnění celé věci by ale ještě potřebovali další pomoc veřejnosti. Vyzývají všechny účastníky tohoto utkání, kteří na místě pořizovali obrazové záznamy na mobilní telefon, kameru, apod., aby jim tyto materiály neprodleně poskytli,“ doplnila mluvčí policie a upřesnila, že policistům by to mohlo významně pomoci k prostudování a upřesnění skutkového děje.


ČTĚTE TAKÉ: Opilý a agresivní cizinci napadli v Litvínově řidiče autobusu, agresoři skončili v péči mužů zákona


-jb, (red.)

BEZ KOMENTÁŘE